Moje skústenosti s elektronickou stravovaciou kartou

Mnoho zákazníkov v dnešnej dobe uprednostňuje bezhotovostnú platbu. Miesto v peňaženke im však stále zaberajú stravné lístky, ktoré dostanú od zamestnávateľa. Málokto vie o novom spôsobe, ktorým je možné financovať stravovanie zamestnancov. Elektronická stravovacia karta Stravenka poskytuje obojstranné výhody, ako pre zamestnanca tak aj pre zamestnávateľa. Zamestnávateľ si uľahčí prácu, vyplatenie príspevku na stravu vyrieši jednoducho elektronicky.

Využitím Stravenky si môže zamestnávateľ znížiť daňový základ a ušetriť tak. Zamestnanec si uvoľní miesto v peňaženke, no hlavnou výhodou je, že pre platení nebude obmedzený nominálnou hodnotou lístka. Keďže vydávanie zo stravných lístkov nie je u nás akceptované, pri platbe musia zákazníci často doplácať hotovosťou, alebo prichádzajú o peniaze, pretože im v prevádzkach nemôžu vydať. Tento problém pri využívaní Stravenky odpadáva, zaplatíte presnú sumu, ktorú potrebujete.

Sieť reštaurácií a zariadení, ktoré Stravenku akceptujú, sa neustále rozrastá. Prevádzka, ktorá akceptuje tento spôsob platby má na dverách nálepku Stravenka. Na internete si môžete jednoducho overiť, či vaša obľúbená reštaurácia podporuje tento typ platby.

Zo zákona je každá prevádzka povinná mať pokladnicu, ktorá spĺňa isté kritériá. Prenosná registračná pokladňa erPay je praktickým spojením registračnej pokladnice so zariadením akceptujúcim nielen bezhotovostnú platbu kartou, ale aj platbu elektronickou stravovacou kartu. Spracovanie transakcie je rýchle, praktické a bezpečné. Zariadenie spĺňa všetky požiadavky medzinárodných kartových zariadení. Zariadenie je malé, praktické a vhodné najmä do menších prevádzok.

Zariadenie erPay je využívané najmä zubármi, kaderníckymi a kozmetickými salónmi, ale aj veterinármi či lekármi. Vo všeobecnosti ho hojne využívajú najmä menšie prevádzky, ktoré denne nepracujú s veľmi vysokými platbami.

Zariadenie je nielen praktické, ale aj cenovo dostupné. V cene je okrem zariadenia aj jeho inštalácia, zaškolenie personálu, podpora zákazníka a pomoc pri nahrávaní tovarových položiek. Ďalšími výhodami zariadenia je možnosť sledovania platieb online, nízke náklady na prevádzku a praktická veľkosť a váha zariadenia. Každý podnikateľ sa snaží čo najviac uľahčiť život sebe i svojim zamestnancom. Elektronická stravná karta Stravenka je dobrým spôsobom, ako vyjsť v ústrety zamestnancom a zároveň sebe zľahčiť život. Takisto registračná pokladnica erPay zľahčuje život podnikateľom v malých prevádzkach.