Premiére – projekt, ktorý na Slovensku nemá obdobu

Bytový problém na Slovensku je v porovnaní so zvyškom Európy pomerne špecifický. Európsky trend ukazuje smerom k nájomným bytom, zatiaľ čo Slováci majú tendenciu byty radšej vlastniť. Týka sa to aj Bratislavy a okolia, kde naozaj nie je ľahké zohnať bývanie v dobrom štandarde. Časy sa ale, zdá sa, menia k lepšiemu.

Ak by sa vám ako na dlani núkalo skvelé bývanie v Starom meste, vzali by ste ho? Teraz sa môžete rozhodnúť, pretože túto možnosť ponúka projekt Premiére. Takéto byty Bratislava neponúka často.

Jednotky pre každého

Premiére je 23-podlažný bytový komplex, vybavený apartmánmi, bytmi aj štúdiami. Jedno až štvorizbové obytné jednotky majú výmeru až do 125m2, každá má pritom k dispozícii aj vlastnú terasu, balkón alebo lodžiu. Získate teda nie len dostatok priestoru na bývanie, ale každý deň vás môžu tešiť perfektné výhľady na Bratislavu.

Občianska vybavenosť na úrovni

Bývanie v 21.storočí by nebolo bývaním bez adekvátnej občianskej vybavenosti. Zdravotné a edukačné zariadenia, obchody, pošta, reštaurácie aj oddychové zóny sú dostupné autom, MHD aj na pešo – všetko je v okolí pár minút pešej chôdze. Tento moment takisto prispieva k pohodovému bývaniu.

Problém s parkovaním vyriešený

Parkovanie – jeden z kardinálnych problémov väčšiny slovenských miest. Nie však komplexu Premiére, ktorý vec rieši vďaka trojpodlažnému podzemnému parkovaciemu domu. Priestor je monitorovaný kamerovým systémom a nachádzajú sa v ňom dokonca nabíjacie stanice pre elektromobily, pretože budúcnosť elektro-dopravy nie je až taká vzdialená.

Výborné napojenie na dôležité dopravné uzly

Mobilita je príkazom modernej doby a architekti obytného komplexu Premiére na to určite nezabudli. Vďaka výborne zvolenej lokalite (na Šancovej ulici) s dobrou infraštruktúrou sa poľahky dostanete všade, kam potrebujete, vrátane diaľnice D2, letiska či železničnej stanice. Takýto atraktívny predaj bytov Bratislava často neponúka.