Jarná móda už klope na dvere

Jar je čarovné obdobie, počas ktorého sa príroda prebúdza a všetko v nej sa oblieka do nového šatu. Podľa toho by sme sa mali zariadiť i my, ženy, a do nového ročného obdobia vstúpiť s novými šatami. Jar nie je od začiatku natoľko teplá, aby sme si dovolili chodiť nesprávne oblečené. Jarné kúsky oblečenia sú však oveľa veselšie, originálnejšie a krajšie ako zimné. Prichádza teda pravý čas pozitívne sa naladiť, vytiahnuť zo skrine tie najkrajšie kúsky oblečenia a taktiež nakúpiť nové. Veď kvalitného a štýlového oblečenia nikdy nie je dosť.

jar

Tohtoročná jar sa bude niesť v znamení elegancie, či už v oblasti ženskej alebo mužskej módy. Vhodnou voľbou pre ešte chladné počasie sú jarné šaty či tuniky s dlhými alebo polodlhými rukávmi v zemitých farbách. Množstvo rôznych strihov a dĺžok vám zaručí originalitu a pocit, že sa rozhodne v dave nestratíte. Jar v znamení šiat bude iste mať veľké čaro. Vďaka veľmi dobrému výberu jarných šiat si každá žena nájde kúsok, ktorý ju uchváti a spraví ju výnimočnou. Tie môžete nakombinovať s výraznými šperkami, šatkami či jarnými šálikmi.

Dámska jarná móda bude charakteristická najmä svojou jednoduchosťou a eleganciou. Ku krásnym šatám patrí aj kvalitná a štýlová obuv. Ako sa dá predpokladať, jarná obuv by mala byť pevná, vyrobená z kvalitných materiálov a samozrejme pekná na pohľad. Tou najistejšou voľbou sú jarné čižmičky v čiernej alebo bordovej farbe, ktoré ochránia vaše nohy pred chladom. Počas teplejších dní nič nepokazíte elegantnými lodičkami na tenučkom podpätku, ktoré z vás spolu s jarnými šatami spravia hviezdu mesta. Športovejšie založené slečny nič nepokazia botaskami z pevného materiálu, cez ktoré neprenikne ani nečakaný jarný dážď. Nič nepokazíte ani kvalitnými poltopánkami, ktoré jednoducho zladíte s džínsami a kabátikom.

Ako si však vybrať ten správny druh obuvi, ako sa vyznať v množstve značiek? Samozrejme, môžete sa orientovať podľa ceny, čím je výrobok drahší, tým je kvalitnejší. Nie je to však celkom pravda, i u nás môžete nájsť niekoľko značiek, ktoré vyrábajú kvalitné dámske boty za prijateľnú cenu. Jednou z nich je značka Gino Rossi, ktorá je vo svete módnej obuvi synonymom kvality a modernej elegancie. Ceny nie sú najnižšie, no určite nie sú ani premrštené. Kvalita tejto obuvi je známa po celej Európe. Po ich kúpe zistíte, že sú vaše nohy konečne v pohodlí a v teple. Taktiež budete mať istotu, že vám obuv Gino Rossi vydrží dlhšie ako jednu sezónu.