Ako sa líši e-shop na mieru od predpripraveného eshopu zo šablóny? Čo môže dať podnikateľovi?

Zaslúži si rozdiel medzi e-shopom na mieru a e-shopom zo šablóny vašu pozornosť? Ak chcete, aby bol váš e-shop perfektný po všetkých stránkach, určite áno. Cena by nemala byť hlavným kritériom.

Šablónový e-shop

Pokiaľ ste kreatívny a aspoň trochu technicky zdatný, funkčný e-shop si viete postaviť aj svojpomocne. Pomôžu vám pri tom tisícky webových šablón. Stačí si len vybrať. Ceny sa pohybujú od niekoľkých eur do niekoľkých desiatok eur. Rozdiel pocítite hlavne z dlhodobého hľadiska.

Ak chcete, aby váš e-shop fungoval bez vonkajších zásahov čo možno najdlhšie, vyberte si takú, ktorá má dostatočné množstvo pluginov a pozitívnych recenzií. Drahší v tomto prípade neznamená lepší. Unikátne webové šablóny za desiatky eur, používané hrstkou ľudí, nie sú vždy tou najšťastnejšou voľbou. Čím menej ľudí ich používa, tým viac problémov môžete očakávať. Je totiž možné, že bez dostatočnej spätnej väzby ešte vývojár nestihol vychytať všetky muchy.

Na princípe šablón funguje kvantum e-shopov. Nespoliehajte sa však na to, že pekná šablóna zakryje vaše amatérske kutilstvo. Najmite si skúsených odborníkov, ktorí vám pomôžu s nastavením analytiky a správnym trackovaním eventov. Bez toho žiaden e-shop nemôže poriadne plniť svoju funkciu.

Výhody e-shopu na mieru

Chcete vyniknúť a predávať hodnoty? Obráťte sa na tím webových dizajnérov a programátorov. Získate e shop na mieru s jedinečným UX a UI dizajnom a funkcionalitou podľa vašich potrieb.