6 tipov na vianočný darček pre mužov

Obvyklá a úplne očakávaná otázka – čo pod stromček? – nás všetkých v období Vianoc prekvapivo zaskočí. Prečo? Pretože jednoducho nevieme, čo nadeliť. Pokiaľ v tom idete s valnou väčšinou ľudstva, nezúfajte. Tohtoročné Vianoce vás v tom nenecháme! Teda za predpokladu, že hľadáte darček pre muža. Nižšie vám prinášame hneď 6 tipov!

1. Opasok nielen na prichytenie nohavíc

Neviete, čo darovať manželovi, priateľovi, svokrovi, otcovi? Darujte mu opasok a predídete tak večnému poťahovaniu nohavíc. Pokiaľ si zaobstaráte opasok BeWooden s detailom dreva, môžete si byť istý, že košeľu vytiahnutú z nohavíc už u svojho muža neuvidíte. Kožený opasok a spona z dreva = dokonalý darček pre perfekcionistu.

2. Motýlik pre elegánov – súčasných i budúcich

Či už váš muž elegánom je alebo ho z neho chcete urobiť, môžete ho potešiť motýlikom z dreva ako pekným darčekom k Vianociam. Motýlik z dreva má oproti tomu z látky množstvo výhod:
– nemusíte ho prať,
– nepokrčí sa,
– funguje ako magnet pozornosti,
– vytvoriť si môžete svoj vlastný návrh motýlika.

3. Peňaženka z dreva ako dobrá investícia

Dámy, platia za vás muži často? Však nie? Možno sa len hanbia za svoju starú a otrhanú peňaženku. Čo im kúpiť peňaženku z dreva? Peňaženky BeWooden frčia a vo vrecku pánov neostanú dlho. Naopak s túžbou pochváliť sa jedinečnou peňaženkou za vás muž zaplatí všade tam, kde sa s ním mihnete. Celkom dobrá investícia pre ďalšie nákupy, nemyslíte?

4. Manžetové gombíky pre detailistov

Viete, pre koho je najťažšie vybrať darček? Pre detailistu, ktorý vsádza na každú maličkosť. Taký detailista tak na gala večer nevyjde bez manžetových gombíkov na rukávoch svojho saka. Čo mu kúpiť jedny originálne do zbierky?

5. Originálna spona na kravatu pre odlíšenie

Ako dôležitá je spona na kravatu väčšina pánov zistí až po tom, čo si svoju kravatu namočí do polievky. Alebo po tom, čo im kravata vo vetre veje podobne ako sukňa Marilyn Monroe. Pokiaľ chcete predísť týmto a podobným trápnostiam, darujte pod stromček sponu na kravatu, ale nie hocijakú. Spona na kravatu BeWooden podčiarkuje krásu a jedinečnosť dreva – skvostného a pre tieto účely nevídaného materiálu.

6. Darčekový poukaz, keď si nemôžete vybrať

Ani si z našej ponuky tipov nemôžete vybrať? Nevadí! Môžete to vyriešiť kúzlom vám vlastným – darujte darčekový poukaz, veď oni si muži už sami vyberú, po čom ich srdce prahne.